Výstava víťazných fotografií

Slovak press photo

Srdečne Vás pozývame na výstavu víťazných fotografií SLOVAK PRESS PHOTO 2018. Môžete si pozrieť viac ako 300 fotografií a najlepšie práce v kategórii Krátke video spolu od 45 autorov - finalistov a víťazov 7. ročníka súťaže novinárskej fotografie.
kurátorka: Mgr. art. Jana Hojstričová, ArtD.
Srdečne Vás pozývame na výstavu víťazných fotografií SLOVAK PRESS PHOTO 2018. Môžete si pozrieť viac ako 300 fotografií a najlepšie práce v kategórii Krátke video spolu od 45 autorov - finalistov a víťazov 7. ročníka súťaže novinárskej fotografie. V rámci podujatia prezentujeme aj GRANT BRATISLAVY v Justiho sieni Primaciálneho paláca v Bratislave.
 
 
SLOVAK PRESS PHOTO je súťaž obrazovej žurnalistiky a následná výstava prinášajúca nezávislé autentické svedectvo o živote tak, ako ho vidia tvorcovia žijúci na Slovensku a v okolitých krajinách. Jej cieľom je umožniť verejnosti byť očitým svedkom udalostí a javov uplynulého roka. Zámerom súťaže je pozdvihnúť úroveň slovenskej obrazovej žurnalistiky ako významného komunikačného média i vizuálneho umenia; podporovať, zviditeľňovať a motivovať jej tvorcov na Slovensku.
Nadácia SLOVAK PRESS PHOTO vznikla 16.11.2015 za účelom podpory slovenskej obrazovej žurnalistiky a tvorby predovšetkým mladých fotografov, fotožurnalistov a videotvorcov, študentov škôl zameraných na obrazovú žurnalistiku, dokumentárnu a fotografickú tvorbu, ale aj záujemcov o túto oblasť všetkých vekových kategórií.
 
 
FB event nájdete TU